IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 06, marzec 2017

3 marca 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika. W konkursie wzięło udział 11 solistów i 6 zespołów z Gimnazjów:

 

Nr 1 w Jaśle, Nr 2 w Jaśle, w Niegłowicach, w Łężynach, w Cieklinie, we Wróblowej, w Błażkowej, w Brzyskach, w Nowym Żmigrodzie oraz Artmus Studio Wokalno – Instrumentalne Joanny Pisarek z Jasła. Jury w składzie: przewodniczący - dyrektor Piotr Kudłaty, Anna Gawron, Monika Kaczmarczyk, Karol Centler, Łukasz Korczykowski oceniało występy uczestników. Brano pod uwagę poprawność językową, stopień trudności wykonywanych utworów, interpretację oraz aranżację.

Laureaci IV Gimnazjalnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej Kategoria soliści

I miejsce – Aleksandra Leśniak – Gimnazjum nr 2 Jasło,

II miejsce – Adriana Urban – ZS Łężyny,

III miejsce – Adrian Bałucki – Gimnazjum nr 2 Jasło

Laureaci otrzymali cenne nagrody dzięki uprzejmości sponsorów: Wójta Gminy Nowy Żmigród, Burmistrza Miasta Jasła, Pawła Bazana - właściciela firmy TRANSBAZ w Nowym Żmigrodzie. Sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie, a wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom gratulujemy wspaniałych występów.

Sunday the 19th.