Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta

Drukuj
Utworzono: wtorek, 28, luty 2017

Gminny Turniej Strażaków o Puchar WójtaW sobotę 25 lutego 2017 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się VI Gminy Turniej Strażaków w tenisie stołowym o puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród w kategorii indywidualnej i drużynowej.

 

Przybyłych gości i zawodników powitał Komendant Gminny ZOSP RP w Nowym Żmigrodzie druh Adam Durał.

Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta

Przy stołach tenisowych stanęło 33 członków Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych reprezentujących 12 jednostek OSP z terenu gminy Nowy Żmigród, tj. Brzezowa, Desznica, Gorzyce, Grabanina, Łysa Góra, Makowiska, Mytarka, Mytarz, Nienaszów, Nowy Żmigród, Skalnik i Toki.

Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta

Zwycięzcą turnieju w klasyfikacji indywidualnej został Mariusz Wójcik reprezentujący OSP Skalnik. Na drugim miejscu uplasował się Karol Łącki z OSP Mytarz, a trzecie miejsce zajął Artur Czupa z OSP Brzezowa. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła jednostka OSP Mytarz w składzie: Tomasz Grzywacz, Jakub Jurusik, Karol Łącki. Drugie miejsce zajęła jednostka OSP Gorzyce w składzie: Maciej Chronowski, Grzegorz Trzebińczyk, Mateusz Kurek, a trzecie – OSP Brzezowa w składzie: Piotr Ciekliński, Artur Czupa, Jakub Kawalec. Zmagania strażaków sędziował Jerzy Dębiec.

Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta

wycięzcy oraz uczestniczące w turnieju drużyny OSP otrzymały z rąk Wójta Gminy Nowy Żmigród Grzegorza Bary, Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP dh Zdzisława Gołębiowskiego oraz Komendanta Gminnego ZOSP RP dh Adama Durała puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe przydatne w pożarnictwie. Wójt podziękował strażakom za udział w turnieju gratulując zawodnikom wysokiego poziomu sportowego, który z roku na rok jest coraz wyższy a także za uczestnictwo w turnieju nowych członków MDP, dla których organizowany turniej jest jedną z zachęt, aby wstępować w struktury OSP.

Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta

Sunday the 19th.