Gminny Turniej Tenisie Stołowym 2017

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 23, styczeń 2017

W ramach ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury zorganizował Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej odbył się w Sali widowiskowej i cieszył się sporym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się 16 zawodników w kategorii do 15 lat oraz Open.

Po zaciętych pojedynkach rozegranych systemem do dwóch wygranych meczów pierwsze miejsce w kategorii Open zdobył Dawid Pawluk, pokonując w finale Artura Trzeciaka obaj z Nowego Żmigrodu. Trzecie miejsce przypadło Jarosławowi Gomułce a czwarte miejsce zajął Jakub Jurasik.

W kategorii do 15 lat zwyciężył Karol Łącki przed Bartoszem Skwarą. Trzecie miejsce wywalczył Dominik Kuczała a czwarte Adrian Kłosowski. Zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczone przez dyrektora GOK.