Zajęcia artystyczno – plastyczne "Półkole"

Drukuj
Utworzono: wtorek, 17, styczeń 2017

23 listopada 2016 roku ruszyły nasze zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży w grupie  „ Półkole” . zajęcia te służą rozszerzaniu i pogłębianiu zainteresowań  różnorodną techniką, są atrakcyjną i pożyteczną formą spędzania wolnego czasu.

 

W okresie przedświątecznym wykonaliśmy sporą ilość aniołków, śnieżynek , gwiazd i gwiazdeczek. Dekoracje z papieru wprawiły nas w świąteczny nastrój, a śnieżynki z bibuły pokazały dzieciom, że umiar i prostota daje nam wiele możliwości na udekorowanie choinki. Wystarczy tylko puścić wodze fantazji. Przed samymi świętami robiliśmy piękne kartki bożonarodzeniowe w formacie 3D. A dopełnieniem naszych przygotowań do świąt były choinki z krepiny, które nadały naszemu wnętrzu bożonarodzeniowy klimat.

Zdjęcie użytkownika Zajęcia artystyczno - plastyczne " Półkole ".

Po przerwie świątecznej na naszych zajęciach powstały piękne torebki ozdobne . Zamienialiśmy zwykłe karteczki papieru w kolorowe torebki o różnych kształtach, kolorach i rozmiarach.

Ostatnio mieliśmy zajęcia poświęcone recyklingowi , potrzebne nam były stare gazety z których powstała papierowa wiklina. Papierowa wiklina to oryginalny sposób na małe dzieła sztuki.

 

Zbliża się dzień Babci i Dziadka, na pewno wyczarujemy na ta okazję piękne i niepowtarzalne kartki , które będą przemiłym prezentem w dniu ich święta.

Serdecznie zapraszamy w każdą środę  o godzinie 16.00

 

 Renata Ćwiek 

 

Sunday the 19th.