Objazdowe Kino Visa w Nowym Żmigrodzie

Już 3 Maja br. Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie  odwiedzi Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema, którego partnerem jest Visa. Seanse wyświetlane przez Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema odbywają się na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej: Objazdowe Kino Visa w Nowym Żmigrodzie

Życzenia 2017

Zapytanie ofertowe dot. obsługi gastronomicznej i handlowej imprezy pn.: "Dni Ziemi Żmigrodzkiej 2017"

Znalezione obrazy dla zapytania gmina nowy żmigród logoGminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie zaprasza do złożenia oferty na: obsługa imprezy plenerowej „DNI ZIEMI ŻMIGRODZKIEJ 2017”.

Zapytanie Ofertowe 

Druk Oferty 

IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

3 marca 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika. W konkursie wzięło udział 11 solistów i 6 zespołów z Gimnazjów:

Czytaj więcej: IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Zajęcia artystyczno – plastyczne „ Półkole” gościnnie w Gminnym Przedszkolu w Nowym Żmigrodzie.

Miło i twórczo spędziliśmy czas w grupie „Leśnych Duszków” podczas wspólnego przygotowywania pięknych laurek na zbliżający się Dzień Kobiet. Każdy przedszkolak starał się wykonać najlepiej jak potrafi swoja prace. Na pewno każda pani będzie zachwycona z tak pięknego prezentu. Serdecznie dziękuje za zaproszenie i miła atmosferę.  Zapraszamy do galerii zdjęć: 

Czytaj więcej: Zajęcia artystyczno – plastyczne „ Półkole” gościnnie w Gminnym Przedszkolu w Nowym Żmigrodzie.

Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta

Gminny Turniej Strażaków o Puchar WójtaW sobotę 25 lutego 2017 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się VI Gminy Turniej Strażaków w tenisie stołowym o puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród w kategorii indywidualnej i drużynowej.

Czytaj więcej: Gminny Turniej Strażaków o Puchar Wójta

IV Turniej Tenisa Stołowego Strażaków

Serdecznie zapraszamy 25 lutego na IV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród. W Sali Gminnego Ośrodka Kultury Początek Turnieju o godzinie 10.00

Czytaj więcej: IV Turniej Tenisa Stołowego Strażaków

III Gminy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nowy Żmigród

Już po raz kolejny w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Nienaszowie odbył się III Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Żmigrodzie.

Czytaj więcej: III Gminy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nowy Żmigród

Mistrzostwa Gminy Nowy Żmigród w Strzelaniu z Wiatrówki

W niedzielne popołudnie 5 lutego w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Strzelaniu z Wiatrówki. Jak co roku współorganizatorem zawodów była Liga Obrony Kraju w Jaśle reprezentowana przez pana Krzysztofa Czajkę.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy Nowy Żmigród w Strzelaniu z Wiatrówki

Turniej Tenisa Stołowego w Kątach

Kolejnym turniejem jaki organizował Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie był Turniej Tenisa Stołowego w Kątach.

Czytaj więcej: Turniej Tenisa Stołowego w Kątach

Monday the 24th.