koncert profilaktyczny - Jacek Musiatowicz z synem

W Piątek 9 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się koncert Jacka Musiatowicza z synem profilaktyka. 

Czytaj więcej: koncert profilaktyczny - Jacek Musiatowicz z synem

III Powiatowy Przegląd Zespołów Śpiewaczych w Nowym Żmigrodzie

Wczoraj (04.06) odbył się III Powiatowy Przegląd Zespołów Śpiewaczych. Na scenie żmigrodzkiego rynku wystąpiło 8 zespołów z terenu powiatu jasielskiego: „Potakowianki”, „Zarzeczanki”, „Żmigrodzanie”.„Trzcinicoki”, „Lisowianki”, „Magurzanki”, „Liwoczanie”, „Pogórzanie”.

Czytaj więcej: III Powiatowy Przegląd Zespołów Śpiewaczych w Nowym Żmigrodzie

Ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy "Półkole"

W Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie dnia 31 maja odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy „Półkole”.  Zajęcia odbywały się raz w tygodniu o stałej porze.

Czytaj więcej: Ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy "Półkole"

Non Omnis "Co się stało z bajkami?"

Przedstawienie z okazji Dnia dziecka (FOTO)

Zdjęcie użytkownika NowyZmigrod24.pl.W Poniedziałek 29 Maja w Sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Co się stało z bajkami?" w wykonaniu grupy teatralnej Non Omnis.

Czytaj więcej: Przedstawienie z okazji Dnia dziecka (FOTO)

Gminny dzień Matki w GOKU

Gminny Dzień Matki 2017W sobotę 27 Maja w Sali Gminnego Ośrodka Kultury odbył się Gminny dzień Matki. Po przywitaniu wszystkich przybyłych na uroczystość przez panią Prezes Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich Gminy Nowy Żmigród – Marię Adamską, nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół w Nowym Żmigrodzie pod kierunkiem pań: Iwony Turek i Barbary Tomaszewskiej.

Czytaj więcej: Gminny dzień Matki w GOKU

Przegląd recytatorski przedszkolaków

W czwartek 18 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się gminny przegląd recytatorski dla przedszkolaków. Zapraszamy do fotorelacji

Czytaj więcej: Przegląd recytatorski przedszkolaków

Konkurs czytelniczy "Zostań Mistrzem Pięknego Czytania"

Zdjęcie użytkownika Biblioteka Zespołu Szkół w Nowym Żmigrodzie.6 maja 2017r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Zostań Mistrzem Pięknego Czytania” dla klas IV – VI szkoły podstawowej. Jego organizatorami byli Biblioteka Szkolna w Zespole Szkół w Nowym Żmigrodzie i Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Żmigrodzie. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z sześciu szkół z terenu gminy Nowy Żmigród.

Czytaj więcej: Konkurs czytelniczy "Zostań Mistrzem Pięknego Czytania"

III Przegląd kapeli

Zaproszenie na przedstawienie z okazji Dnia dziecka

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na kolorowe przedstawienie z okazji Dnia Dziecka. pt. "Co sie stało z bajkami?" w wykonaniu grupy teatralnej Non Omnis. przedstawienie odbędzie się w poniedziałek 29 maja przedszkolaków zapraszamy na godzinę 9.30 szkolniaki zapraszamy na godzinę 11.00

Czytaj więcej: Zaproszenie na przedstawienie z okazji Dnia dziecka

Friday the 23rd.