Przegląd recytatorski przedszkolaków

W czwartek 18 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się gminny przegląd recytatorski dla przedszkolaków. Zapraszamy do fotorelacji

Czytaj więcej: Przegląd recytatorski przedszkolaków

Konkurs czytelniczy "Zostań Mistrzem Pięknego Czytania"

Zdjęcie użytkownika Biblioteka Zespołu Szkół w Nowym Żmigrodzie.6 maja 2017r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Zostań Mistrzem Pięknego Czytania” dla klas IV – VI szkoły podstawowej. Jego organizatorami byli Biblioteka Szkolna w Zespole Szkół w Nowym Żmigrodzie i Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Żmigrodzie. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z sześciu szkół z terenu gminy Nowy Żmigród.

Czytaj więcej: Konkurs czytelniczy "Zostań Mistrzem Pięknego Czytania"

III Przegląd kapeli

Zaproszenie na przedstawienie z okazji Dnia dziecka

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na kolorowe przedstawienie z okazji Dnia Dziecka. pt. "Co sie stało z bajkami?" w wykonaniu grupy teatralnej Non Omnis. przedstawienie odbędzie się w poniedziałek 29 maja przedszkolaków zapraszamy na godzinę 9.30 szkolniaki zapraszamy na godzinę 11.00

Czytaj więcej: Zaproszenie na przedstawienie z okazji Dnia dziecka

226 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Nowym Żmigrodzie (foto)

226 lat temu uchwalona została Konstytucja 3 Maja. Dzisiaj w Nowym Żmigrodzie tak jak i w całym kraju odbywają się okolicznościowe uroczystości związane z tym wydarzeniem.

Czytaj więcej: 226 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Nowym Żmigrodzie (foto)

Objazdowe Kino Visa w Nowym Żmigrodzie

Już 3 Maja br. Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie  odwiedzi Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema, którego partnerem jest Visa. Seanse wyświetlane przez Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema odbywają się na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej: Objazdowe Kino Visa w Nowym Żmigrodzie

3 maja zaproszenie

3 maja plakat 2017

Życzenia 2017

Zapytanie ofertowe dot. obsługi gastronomicznej i handlowej imprezy pn.: "Dni Ziemi Żmigrodzkiej 2017"

Znalezione obrazy dla zapytania gmina nowy żmigród logoGminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie zaprasza do złożenia oferty na: obsługa imprezy plenerowej „DNI ZIEMI ŻMIGRODZKIEJ 2017”.

Zapytanie Ofertowe 

Druk Oferty 

IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

3 marca 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika. W konkursie wzięło udział 11 solistów i 6 zespołów z Gimnazjów:

Czytaj więcej: IV Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Thursday the 25th.